צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

ניהול כספים וחשבות במיקור חוץ

שירותי ניהול כספים וחשבות במיקור חוץ

מנהל כספים או חשב הם מן התפקידים המשמעותיים ביותר בכל חברה, וככל שהחברה גדולה יותר כך עולה החשיבות של נושא ניהול הכספים ומתרחב נפח העבודה בתחום הפיננסי בחברה. בהיותו אחראי על כל תחום הכספים לרבות בין היתר הנהלת חשבונות, מיסוי ועבודה שוטפת מול הבנקים, לעבודת מנהל הכספים יש השפעה ישירה על ההתנהלות הכספית ועל היציבות הפיננסית של החברה כולה. חברות גדולות ומבוססות בדרך כלל מעסיקות מנהל כספים או חשב שכיר, אך לחברות בינוניות וקטנות כדאי לשקול לשכור שירותי ניהול כספים וחשבות במיקור חוץ.

יתרונות ניהול כספים במיקור חוץ

עלות הפעלת מחלקת כספים שלמה, כולל העסקת חשב, כלכלנים, מנהלי חשבונות וחשב שכר, עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש. בנוסף, תהליך ההכשרה של איש כספים נמשך זמן רב, מכיוון שעליו להכיר היטב את החברה על כל הדקויות הפיננסיות הייחודיות לה. לכן לחברות בינוניות וקטנות לרוב לא משתלם להעסיק חשב שכיר. הפתרון היעיל ביותר עבורן הוא שירותי חשבות חיצוניים שייתנו מענה מיידי וכדאי יותר מבחינה כלכלית.

אנחנו בפירמת רואי החשבון KT מעניקים לחברות רבות שירותי ניהול כספים וחשבות במיקור חוץ. עובדי הפירמה מיומנים ומנוסים בתחום, כאשר כל הפעולות נעשות תחת פיקוח של אחד משותפי הפירמה. עבור כל חברה אנחנו מקימים צוות ייעודי שכולל את אנשי המקצוע הרלוונטיים ובהם מנהלי חשבונות, חשב ומנהל כספים.

מתודולוגיית ניהול הכספים ב-KT מדמה את התחום לבניין שמושתת על יסודות של עבודת הנהלת חשבונות וחשבות שכר מקצועית, מסודרת ומדויקת. הרובד השני כולל חשבות ופעילות כלכלית כגון בקרת הוצאות, בקרה תקציבית וניתוחים כלכליים. מעל כל אלה, בראש הפירמידה, ניצב ניהול הכספים שמאפשר להוציא לפועל מהלכים משמעותיים ומורכבים. אנחנו ב-KT מציעים חליפת שירותי ניהול כספים וחשבות מלאה שמותאמת ללקוח ונותנת מענה מקיף ומקצועי לשלושת הרבדים שמרכיבים את תחום ניהול הכספים והחשבות בחברה.

ניהול כספים

מה כולל ליווי החשבות של פירמת KT?

KT מספקת שירותי ניהול כספים וחשבות במיקור חוץ לחברות שעוסקות בתחומים שונים. השירותים שלנו כוללים את כל מגוון הרכיבים המקצועיים הרלונטיים:

  • ניהול תזרים מזומנים: ניהול תזרים מזומנים כולל שליטה על כלל התנועות בחשבונות הבנק ברמה יומית או שבועית, בהתאם לצורך, וכן תכנון תזרים מזומנים לחודשים הבאים.
  • הכנת דוחות מיוחדים: לרוב, הדוחות הסטנדרטיים שמפיקה מערכת הנהלת החשבונות לא משקפים את התוצאות האמיתיות של החברה. לא פעם משקיעים, בנקים או הנהלת החברה דורשים להציג בפניהם דוחות שכוללים מרכיבים שאינם מופיעים בהנהלת החשבונות. במקרים אלה החשב עורך דוחות שבהם מצוינים הנתונים הנדרשים והשפעתם על הדוחות הכספיים.
  • ניהול שכר עובדים: ריכוז ההתנהלות בנושאי השכר כולל ימי חופשה, דמי הבראה, עזרה בניסוח הסכמי עבודה מול העובדים, חישוב הזכויות הסוציאליות ועוד.
  • שירותים משלימים: טיפול בצדדים אדמיניסטרטיביים נלווים כולל התנהלות מול לקוחות וספקים, הפקת חשבוניות, מעקב גבייה ועוד.
  • התנהלות מול רואה חשבון חיצוני או מבקר: כאשר החברה שוכרת את שירותיו של רואה חשבון או מבקר חיצוני אנחנו מרכזים את ההתנהלות המקצועית מולו.
  • בקרת הוצאות: באמצעים שעומדים לרשותנו, אנחנו ב-KT מפלחים ומנתחים את ההוצאות בכל סעיף וסעיף. כך אנחנו מעניקים להנהלת החברה כלים להבנה טובה יותר של השפעת ההוצאה בכל סעיף וכן כלים לחיסכון בהוצאות.

מענה ייחודי לכל חברה

מפאת חשיבותו לתפקודה השוטף של החברה, העסקת חשב או מנהל כספים שכיר כרוכה בהוצאה חודשית גדולה והכשרתו לוקחת זמן רב. לפיכך לחברות רבות, בעיקר בסדר גודל בינוני או קטן, כדאי לשקול לשכור שירותי ניהול כספים וחשבות ממשרד רואי חשבון מנוסה שמתמחה בתחום. אנחנו ב-KT מעניקים שירותי ניהול כספים וחשבות לחברות רבות. מתודולוגיית העבודה המסודרת שלנו מספקת לכל חברה וחברה את המענה הייחודי והמקצועי שלו היא זקוקה, בהתאם לצרכיה בתחום ניהול הכספים.

עדכון אחרון: 6/5/2017 11:43:00 AM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

לקבלת ייעוץ בנושאים ניהול כספים וראיית חשבון כוללת
השאירו כאן פרטים, ונחזור אליכם בהקדם:

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
03-6889749
info@kt-cpa.com
http://www.kt-cpa.com