צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

ניהול חברה זרה

ניהול חברה זרה בבעלות ישראלית

ניהול חברה זרה מאפשר הטבות והקלות שונות, אולם יש לדעת כיצד להקים, לנהל ולהפעיל את החברה על מנת שתענה להגדרה של חברה זרה. על מנת שחברה תיחשב חברה זרה לצורכי מס עליה לעמוד בתנאים ספציפיים, ואין די בכך שהחברה ממוקמת במדינה זרה. פירמת רואי החשבון KT מספקת ללקוחותיה שירותי ניהול כספים וחשבונות אשר יבטיחו את התאמת החברות הזרות לקריטריונים הנחוצים לצורכי מס.

עמידה בתנאים

מבחינת רשויות המיסים, חברה תיחשב לחברה זרה אם נוסדה במדינה זרה ואם השליטה והניהול בה מתבצעים ממדינה זרה. אם אחד מהתנאים הללו לא התקיימו, תיחשב החברה לחברה ישראלית לכל דבר. לעמידה בתנאים המדויקים חשיבות מכרעת בנוגע להגדרת החברה כחברה זרה, לכן יש להיעזר בשירותיהם של מומחים. פירמת רואי החשבון KT מעמידה לרשותכם רואי חשבון מנוסים ובקיאים, שידאגו כי ניהול החברה הזרה שלכם יתבצע על הצד הטוב ביותר עבורכם, הווה אומר, שהחברה אכן תוגדר ותיחשב לחברה זרה לצורכי מס וכן לצורכי כל פעילות עסקית אחרת.

אין חכם כבעל ניסיון

KT היא פירמת רואי חשבון ידועה ומנוסה, בניהולם של רואי החשבון קושנר פיטר וצרלשטיין רומן. הפירמה מעסיקה צוות גדול ומיומן, האוגד שנות ניסיון והתמחות רבות בתחום ניהול חברות זרות. כלקוח שלנו, אתה נהנה מכל שנות הניסיון הללו ומן הידע הרב שנצבר, המועמד לשירותך. הודות  להיכרות המעמיקה של חברי הצוות עם נושא הניהול והשליטה בחברות זרות, אנו יכולים להבטיח לך את השירות הטוב והמקצועי ביותר, שכן אין חכם כבעל ניסיון, כפי שכבר נאמר.

תכנית עסקית

ניהול חברות זרות דורש תכנון קפדני ולוגיסטיקה משומנת, שכן עבודה עם חברה המנוהלת ונשלטת במיקום גיאוגרפי מרוחק ובמציאות פוליטית וכלכלית אחרת מצריכה דיוק ושימת לב לכל פרט, וכן שליטה בחוקים ובתקנות של המדינה הזרה בנוסף לאלו של ישראל. צוות המומחים של KT יכין עבורך תכנית עסקית מפורטת וילווה אותך בשלבי היישום עד להסדרת הפעילות בחברה הזרה על הצד הטוב ביותר עבורך. אנו נדאג לכל הצד של ניהול חשבונות והפיננסים ונעשה את כל הנדרש על מנת שהפעילות העסקית של החברה תהיה מוצלחת.

לסיכום

אם ברצונך ליהנות מן היתרונות שבניהול חברה זרה, עליך להתחיל בכך שתפנה למומחים שידריכו אותך בנושא. בפירמת רואי החשבון KT יעבדו איתך רואי חשבון מומחים בנושא חברות זרות. הצוות שלנו יבנה עבורך תכנית עסקית מתאימה וידריך אותך כיצד לייסד ולהפעיל את החברה, כך שאכן תיחשב לחברה זרה. אנחנו נצעד איתך לאורך הדרך מראשיתה, בשלב התכנון ובניית התכנית העסקית, ועד לביצוע וליישום מוצלחים, שיביאו לניהול מוצלח ולצמיחה עסקית. בכל שאלה בנושא ניהול חברות זרות ולקביעת פגישה – התקשרו למשרדנו ונציג שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.  

עדכון אחרון: 2/9/2017 4:44:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

לקבלת ייעוץ בנושאים ניהול כספים וראיית חשבון כוללת
השאירו כאן פרטים, ונחזור אליכם בהקדם:

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
03-6889749
info@kt-cpa.com
http://www.kt-cpa.com