צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

הייטק

ליווי חברות הייטק

תעשיית הייטק היא אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של המשק הישראלי. כמייסדים או מנהלים של חברת הייטק, אתם בוודאי יודעים כמה דינמית ומורכבת ההתנהלות הפיננסית בסקטור. כדי שתוכלו למקד את מאמציכם בקידום המיזם עצמו, אתם זקוקים למשרד רואי חשבון מנוסה ובקיא בתחום, שילווה את החברה, ייעץ לה בכל שלב וייתן מענה לצרכים המשתנים שלה.

כל תחום והאתגרים שלו

כל אחד מתתי הסקטורים בענף ההייטק מאופיין בתכונות שונות שמציבות אתגרים כלכליים ייחודיים:

פינטק (טכנולוגיה פיננסית) – פיתוח כלים פיננסיים כמו אפליקציות ופתרונות מקוונים נוספים שמאפשרים תשלומים, מתן הלוואות, העברת מזומנים, רכישת מט"ח וכדומה.

גיימינג (עולם משחקי המחשב והווידיאו) - פיתוח משחקים ופלטפורמות למשחק. רבות מהחברות הישראליות בתחום מייצאות את הפיתוחים שלהן לחו"ל.

מובייל – ייצור ופיתוח טכנולוגיות בתחום הסלולר, ובהן אפליקציות חדשניות שמציעות פונקציות של סחר אלקטרוני עם מיליוני משתמשים.

ביוטק (ביוטכנולוגיה) - פיתוח טכנולוגי של מוצרים על בסיס מחקר של תהליכים ביולוגיים כמו הנדסה גנטית, ביו כימיה וייצור תאי עור ונוגדנים. משמש לייצור בענפים שונים ובהם רפואה, חקלאות, תעשייה וקוסמטיקה.

ביומד – תעשייה ביוטכנולוגית שעוסקת בפיתוח וייצור מוצרים בתחומי הרפואה והתרופות, כולל מכשור רפואי. בבורסה לניירות ערך בתל אביב פועל מדד ביומד שבו נסחרות מניותיהן של כ-30 חברות.

מה מייחד רואי חשבון של חברות הייטק?

אנחנו ב-KT מציעים לחברות הייטק קשת שירותים רחבה בהתאם לצרכי הלקוח ובין היתר: גיבוש תכנית עסקית, גיוס משקיעים, בקרת הוצאות, ניהול תזרים מזומנים, ייעוץ מס, דו"ח מנכ"ל, בקרה תקציבית, הטמעת מערכות, ניהול מערך הגבייה ובניית נוהלי בקרה פנימית.

חברות ההייטק מאופיינות בתכונות ייחודיות, שמקבלות במשרדנו מענה אופטימלי ויצירתי:

  • גם חברות הייטק קטנות נדרשות להתנהל כמו החברות הגדולות ביותר מבחינת משקיעים, מעניקי אשראי וניתוחים כלכליים. כך למשל גוף מוסדי או ציבורי שמשקיע בחברת הייטק קטנה או בתחילת דרכה מצפה לאותה רמת שקיפות ודיווחים כמו מחברה ציבורית גדולה.
  • ענף ההייטק מאופיין במבני הון מורכבים ודינמיים. ישנם משקיעים ברבדים שונים, לעובדים מוענקות אופציות ולמייסדים ניתן  מעמד מיוחד. למשל, לעיתים משקיעים שנכנסים בשלבי סיכון שונים דורשים מעמד מיוחד ואי דילול של האחזקות שלהם בהמשך. לכל מבנה הון מסוים נדרשת התאמה מדוקדקת של פתרונות מיסוי מתקדמים.
  • הפעילות בסביבה טכנולוגית מתקדמת מציבה בפני חברות ההייטק אתגרים בענף הכספים כמו צורך בפתרונות לגבייה וחיוב ממשתמשים רבים ברחבי העולם ובסכומים משתנים.
  • טשטוש גבולות גיאוגרפיים, כולל מכירות וקבלת שירותי מיקור חוץ בכל רחבי העולם. בנוסף, יש צורך בבחירת מדינת ההתאגדות תוך התייחסות לדיני המיסים והמשך ההתנהלות בנושא המיסוי לאחר הבחירה.

אתכם לאורך כל הדרך

ניהול חברת הייטק כרוך בהתמודדות עם סביבת עבודה תובענית תוך כדי גיוס משקיעים, שיטות תגמול מיוחדות וניהול תזרים מזומנים גם בתנאי חוסר ודאות דרמטיים. כדי לעמוד באתגרים הללו בהצלחה, חשוב להסתייע בליווי צמוד של משרד רואי חשבון שלא מתפשר על סטנדרטים מקצועיים גבוהים. הניסיון הרב בתחום ההייטק, המיומנות, היצירתיות והבקיאות של צוות KT מאפשר לנו להעניק לכם, יזמי ההייטק, גב חזק וראש רגוע להתמקד במה שהכי חשוב לכם – המיזם עצמו.

 

עדכון אחרון: 6/5/2017 12:43:00 PM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:4.6
דירוג:

לקבלת ייעוץ בנושאים ניהול כספים וראיית חשבון כוללת
השאירו כאן פרטים, ונחזור אליכם בהקדם:

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
03-6889749
office@kt-cpa.co.il
http://www.kt-cpa.com